Členové kapely

Ája Boháčová

Ája Boháčová

Zpěv, flétny, whistle. Kapelnice narozená ve znamení berana, neúnavná, činorodá, neustále pobízející ostatní líné členy k činnosti.

Vladislav Šerák

Vladislav Šerák

Elektrická kytara. V kapele působil 3 sezóny jako baskytarista z donucení. Takže když se k nám přidal Lomax, s láskou odhodil baskytaru a elektrické kytary už se nepustí. Je to nejtalentovanější elektrický kytarista všech dob v našem okrese :-D, vyniká svou přesností a improvizační schopností. Také je dobrý aranžér. Jeho talent se rozvinul i v plození dětí. Je otcem 4 dětí. Spolu s Lomaxem tvoří výbornou dvojici na pořádání sejšnů po festivalech, buďte si jisti, že pokud budete mít tyto dva u stolu, večírek nikdy neskončí. Je také členem zábavové kapely Ametyst.

Dalimil Dolejší

Dalimil Lomax Dolejší

Basa. Ve světě je znám pod přezdívkou "Lomax". Do kapely byl přijat na místo baskytaristy. Již po pár týdnech se zapsal jako nepostradatelný člověk, který disponuje zkušebnou, aparaturou, včelstvem - zásobuje všechny členy kapely celoroční dávkou medu a až začne pálit i medovici, už se ho nikdy nevzdáme. Příkladě se stará o své ratolesti Matýska a Anetku a vůbec je to fajn kluk, kterého nic nerozhodí. Má rád diář a vše si do něj poctivě zapisuje. Kromě jeho dalších aktivit je také členem kapely Petr nebo Pavel.

Tomáš Růžička

Tomáš Růžička

Bubny. Jeho muzikantská dráha byla vždy orientovaná do metalu, než jsme ho angažovali jako bubeníka do naší kapely. Nyní objevuje krásy jemné muziky, dynamiky a něžného zpěvu s naší partou. Je to spolehlivý kluk, který miluje pejsky a svojí Kristýnku. Jeho paměť na termíny zkoušek a koncertů je přímo fascinující. Jako řidič projevuje perfektní schopnosti naslouchat i 5-ti navigátorům najednou a jako jediný dokáže zajet vzdálenost 38 km za 380 minut.